Współpraca

Akcje promocyjne

Gdański Ogród Zoologiczny w 2023 roku odwiedziło ponad 600 tysięcy gości. Taka liczba odwiedzających stanowi doskonały potencjał na zaprezentowanie swojego produktu, usługi czy firmy szerokiemu gronu odbiorców.

Wszelkie przeprowadzone działania muszą łączyć charakter promocyjny z edukacją, a także uwzględniać nadrzędną rolę ZOO, którą jest ochrona gatunków zagrożonych wyginięciem, działanie na rzecz zachowania ich naturalnych środowisk oraz dobrostan zwierząt zamieszkujących Gdański Ogród Zoologiczny.

Akcja promocyjna zrealizowana w ciekawy sposób, w niezwykłej scenerii Gdańskiego Ogrodu, zapadnie w pamięć i pozostawi pozytywny wizerunek firmy.

Służymy wsparciem z zakresu edukacji, pomożemy znaleźć najdogodniejszą formę współpracy, zapraszamy serdecznie!

Spotkania okolicznościowe i firmowe

Myślisz o organizacji spotkania okolicznościowego, firmowego czy integracyjnego w nietuzinkowym miejscu?

Zapraszamy serdecznie! Niezapomniane chwile spędzone wśród terenów Gdańskiego Ogrodu Zoologicznego to gwarancja, że pozytywne emocje pozostaną z Wami na długo.

Oddajemy do dyspozycji położony na wzniesieniu teren z malowniczym widokiem na wybieg flamingów, jeleni oraz oliwskie lasy. Niezwykle klimatyczne miejsce, doskonałe na zorganizowanie spotkania połączonego z ogniskiem, grillem i integracją.

Wielkość terenu to 780 m² na który składają się: ogród (618 m² z miejscem na ognisko i grill – tylko w okresie nieobjętym zakazem rozpalania ognisk) wiata (57 m², wyposażona w drewniane stoły i ławy mogące pomieścić ok. 120 osób) Chatka „Góralka” (105 m², mogąca stanowić zaplecze socjalne, w skład której wchodzi wyłożony płytkami taras – mini parkiet taneczny). Teren jest odgrodzony płotem od pozostałej części ZOO, co zapewnia prywatność oraz dostęp tylko dla uczestników wydarzenia.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.

Na naszej stronie internetowej wykorzystujemy pliki cookies, aby zapewnić użytkownikom najwyższą jakość usług. Jeśli nie dokonasz zmian w ustawieniach przeglądarki dotyczących plików cookies, będą one automatycznie zapisywane na Twoim urządzeniu. Aby uzyskać więcej informacji, kliknij tutaj.