KOKOSANKA Z GDAŃSKIEGO ZOO RATUJE PINGWINY AFRYKAŃSKIE

Jak wiecie Kokosanka godnie reprezentuje nasze zoo i pingwiny przylądkowe, a czy wiedzieliście, że ten gatunek w naturze boryka się z wieloma problemami?

Właśnie, dlatego postanowiliśmy założyć zbiórkę i wesprzeć fundacje SANCCOB, która w chroni te ptaki w naturze poprzez ratowanie zwierząt zaolejonych, rehabilitację, a także pomoc porzuconym pisklętom. Tak naprawdę liczy się nawet najmniejszy datek, a razem możemy bardzo wiele: https://zrzutka.pl/hhg2bt

Zanieczyszczenie środowiska plastikiem i ropą oraz przełowienie to jedne z najpoważniejszych zagrożeń. Populacja pingwinów przylądkowych w ciągu 20 lat zmniejszyła się o ok. 30 000 par! Bez działań ochronnych przyszłość tych zwierząt może być bardzo nieciekawa.

Na naszej stronie internetowej wykorzystujemy pliki cookies, aby zapewnić użytkownikom najwyższą jakość usług. Jeśli nie dokonasz zmian w ustawieniach przeglądarki dotyczących plików cookies, będą one automatycznie zapisywane na Twoim urządzeniu. Aby uzyskać więcej informacji, kliknij tutaj.