„Zoo od kuchni” w Galerii Bałtyckiej w dn.17-20.06.2026
Dziękujemy za cztery dni pełne zwierzęcych atrakcji w Galerii Bałtyckiej!
Od środy prowadziliśmy zajęcia dla grup szkolnych, a w sobotę zaprosiliśmy wszystkich odwiedzających na quizy, warsztaty, malowanie twarzy, przypinki, zwierzęce plecaki i spotkania z maskotkami z Gdański Ogród Zoologiczny.
Cieszymy się, że tak licznie byliście z nami i wspólnie odkrywaliście fascynujący świat zwierząt.![]()
Dziękujemy Galeria Bałtycka za udostępnienie przestrzeni i współpracę przy realizacji wydarzenia.


