„Zoo od kuchni” w Galerii Bałtyckiej w dn.17-20.06.2026

Dziękujemy za cztery dni pełne zwierzęcych atrakcji w Galerii Bałtyckiej!

Od środy prowadziliśmy zajęcia dla grup szkolnych, a w sobotę zaprosiliśmy wszystkich odwiedzających na quizy, warsztaty, malowanie twarzy, przypinki, zwierzęce plecaki i spotkania z maskotkami z Gdański Ogród Zoologiczny.

Cieszymy się, że tak licznie byliście z nami i wspólnie odkrywaliście fascynujący świat zwierząt.❤️

Dziękujemy Galeria Bałtycka za udostępnienie przestrzeni i współpracę przy realizacji wydarzenia.

Na naszej stronie internetowej wykorzystujemy pliki cookies, aby zapewnić użytkownikom najwyższą jakość usług. Jeśli nie dokonasz zmian w ustawieniach przeglądarki dotyczących plików cookies, będą one automatycznie zapisywane na Twoim urządzeniu. Aby uzyskać więcej informacji, kliknij tutaj.